PF 2023 Prajeme vám veľa úspechov v novom roku. Vianočná dovolenka: Vážení klienti, v dňoch 28.12 až 31.12.2020 bude naša kancelária zatvorená. Prajeme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov. Novinka:  Predĺžené otváracie hodiny našej kancelárie Račianska 88 B v stredu až do 18:00.
  02 / 381 051 22
English version

Jednoduchšie podnikanie pre každého


Spoločnosť Davis & Morgan a.s. vznikla v roku 2013 s cieľom poskytovať efektívne administratívne a poradenské služby pre podnikateľov.

Víziou našej spoločnosti je vytvorenie spoľahlivo fungujúceho systému moderných služieb zabezpečujúcich široké spektrum potrieb podnikateľov pod jednou strechou. Cieľom je odbremeniť podnikateľov od typických administratívnych, právnych či účtovných starostí tak, aby sa mohli v čo najväčšej miere sústrediť na rozvoj ich podnikania.

Do dnešného dňa sa nám podarilo integrovať poskytovanie služieb virtuálneho sídla a pobytu, predaja ready-made spoločností, vedenia účtovníctva a právneho poradenstva. V blízkej budúcnosti by sme radi naše portfólio rozšírili o služby v oblasti auditu a daňového poradenstva.

V súčasnosti poskytujeme služby virtuálneho sídla na piatich atraktívnych adresách v Bratislave viac ako tisíc obchodným spoločnostiam. Patríme medzi obchodníkov s najväčšou a najširšou ponukou slovenských ready-made spoločností (viac ako 100 spoločností skladom, celkovo predaných viac ako 900 spoločností). Partnerská advokátska kancelária a spolupracujúci účtovníci poskytujú stovkám našich klientov dodatočnú podporu v oblasti právnych služieb a účtovníctva.

Naša hlavná kancelária sa nachádza v obchodnom priestore na prízemí polyfunkčnej budovy na Račianskej 88 B v Bratislave.Davis & Morgan Vchod